Satış Yaparken Dikiz Aynası Kullanın Desem?
Hepimiz sabah kalktığımızda ayna karşısına geçer ve nasıl göründüğümüzü kontrol ederiz. Özgüvenin en önemli araçlarından biri şüphesiz aynalardır[…]
Meslek Sırrı Paylaşılır mı? Kazanmak İsteyen Paylaşsın
Mesleğini iyi icra eden insanların bir kısmı bildiği her şeyi paylaşırken bir kısmı ise “başkaları da öğrenirse daha bana ihtiyaç kalmaz” endişesiyle bilgi birikimlerini adeta sır gibi saklıyor […]
Sinerji Oluşturarak İşinizi Eğlenceli ve Kazançlı Kılın
Sinerji, bir araya gelen değerlerin toplam değerden daha büyük olmasını sağlayan işbirliğine denir. Herhangi bir firmayı buna örnek gösterebiliriz. Şöyle yorumlayalım: Yöneticinin vasıfları, yönettiği kişiler olmadıkça bir anlam ifade etmez […] .
En İyi Ticaret Kendini Satmaktır
Bu başlığa olumsuz tepki vermeden önce size kendimi satmama(tanıtmama) izin verin. Evet evet! Parantez içindeki kelime ile aynı anlamı ifade eden bir kavramdan bahsediyoruz. Kendini satmak. Bizler bu davranışı gün içinde defalarca yaparız.
İyi Pazarlık Teknikleri İle Satarken Kazanın
Satış yaparken ürünü istediğiniz fiyata satamıyorsanız, her müşteriye indirim yapmak zorunda kalıyorsanız bu makaleyi okuduktan sonra aylık cironuzu yükseltebilirsiniz.
Müşteriye İkinci Ürünü Nasıl Satarım?
İnsanları ikna yolunda koşullandıran iki ana unsur vardır. Birincisi, herhangi bir sebeple fiilen bir iş yapmak. İkincisi ise, ilk yapılan işi daha anlamlı kılabilmek. İşte uzmanlık (ikna-satış yeteneği) tam da bu noktada ön plana çıkar.
Girişimci Olmak İsteyenlere Tavsiyeler
Doğru karar almak önemlidir, ancak geleceğin Mark Zuckerberg’i olmak isteyen kişilerin, aynı zamanda tutkulu ve azimli kişiler olmaları gerekir. Şimdi size farklı girişimcilerin, girişimcilik dünyasına nasıl girilebileceği ile ilgili tavsiyelerini sunuyor
Başarılı Olmak İçin İlham Veren Meşhur Başarısızlık Hikayeleri | TOPTAN EMİNÖNÜ
“Başarısızlık önemli değildir. Önemli olan başarısız olduğunda kendinle alay edebilmektir.” – Charlie Chaplin
Girişimcilere Kötü Gidişatla Baş Etme Tavsiyeleri
Bir iş fikrine sahipsiniz, ancak ne zaman hayata geçirmeye niyetlenseniz olumsuz bir tabloyla mı karşılaşıyorsunuz?Olumsuzluklarla baş etmekte zorlanıyor musunuz? Karamsarlığa kapılmayın, yeni bir işe atılan herkes aynı yollardan geçti.
Hikayemizi Anlattık..
Türkiye’nin Toptan Ürün Tedarik Merkezi oluşumuzdaki sürecimizi sizler için anlattık. Tahtakale’den İstoç’a, İstoç’tan Türkiye’ye ve ülkemizden tüm dünyaya yayılış sürecimizin ana hatlarını sizler için anlatmaya çalıştık.
Dropshipping (Stoksuz Satış)
Bilindiği gibi stok tutmaya gerek olmadan, ürünlerin tedarikçi firmadan doğrudan müşteriye ulaştırılması stoksuz e-ticaret yani dropshipping olarak adlandırılıyor. Dropshipping e-ticaretin firmalara sağladığı en önemli avantajlardan biri. Peki stoksuz onl
Hangi Saatlerde Paylaşım Yapılmalı?
Sosyal Medya Ağlarında Hangi Saatlerde Paylaşım Yapılmalı Ve Hangi Günlerde Paylaşım Yapılırsa Daha Çok Kişiye Ulaşılır? İşte Yanıtlar…
E-ticaret hukuku ile ilgili bilinmesi gerekenler
Türkiye e-ticaret sektöründe hizmet veren işletmelerin, e-ticaret hukuku hakkında da bilgi sahibi olmaları gerekiyor. E-ticaret sektörünün ülkemizde hızlı bir şekilde büyümesiyle beraber, e-ticaret hukuku alanında da çalışmalar yapılıyor.
Kargo Sürecinde Minik Sürprizlerle Müşteri Memnuniyetini Artırmanın Yolları
E-ticarette müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, işletmelerin, başarılı olabilmek ve bu başarıyı sürdürebilmek için özen göstermeleri gereken en önemli konuların başında geliyor.
Mobil Eticaret Hacmi Ve Önemi
Mobil e-ticaret, yalnızca büyük markalar değil, aynı zamanda yeni girişimler ve KOBİ’ler arasında, hatta kişisel satışlar için başvuran şahısların da dahil olduğu bir kitlede hızla yayılıyor.
E-Bülten